Modne połączenia kolorów

Palety kolorów i kombinacje kolorów, które są obecnie popularne mogą być pomocnym punktem wyjścia dla dekorowania twojego domu lub planowania wyglądu. Kolory przedstawiane w tych kombinacjach są często wysokiej jakości, odpowiednie dla sezonu, szeroko dostępne i na trendzie.

 

Studiując je, można uzyskać pomysły na własne projekty, dowiedzieć się, jakie kolory użyć w konkretnych pomieszczeniach (lub na niektórych meblach), lub po prostu zobaczyć, co jest tam, jeśli zastanawiasz się, co kupić dalej.

 

Możesz również zorientować się, czy styl, na który patrzysz, jest czymś, co Ci się spodoba – łatwo jest sprawdzić, czy cały schemat działa razem, co jest często prawdą w przypadku stylów aranżacji wnętrz i trendów kolorystycznych. Na przykład, jeśli ktoś wybrał grupę bardzo ładnych neutrali z popem jasnego koloru tu i tam, możesz powiedzieć, że to zdecydowanie w tym samym duchu, co midcentury modern – więc jeśli to nie jest naprawdę twoja rzecz, to pozwala ci wiedzieć, nawet nie widząc żadnych innych wyborów.

Dowiesz się więcej na: interiornews.pl