Modne kolory ubrań idealne na zimę

Kiedy nadchodzi zima, łatwo jest poczuć się jak w pozbawionej zabawy rutynie modowej – musisz się ubierać na zimno, a większość kolorów jest ponura i stonowana. Ale wcale nie musi tak być! Twoja zimowa garderoba nie musi ograniczać się do szarości, czerni czy bieli.

W rzeczywistości istnieje całe spektrum kolorów, które wyglądają absolutnie fantastycznie w chłodniejszych miesiącach, gdy nie są one pop w cieplejszych porach roku. Kiedy robisz zakupy zimowych ubrań, sprawdź kilka z tych opcji:

Taupe – Ten kolor jest gdzieś pomiędzy brązem i szarością na spektrum jasności i ciemności. Dodaje odrobinę ciepła, nie stając się zbyt ciepłym lub zbyt chłodnym. Świetnie wygląda również na tle bladych odcieni skóry!

Ciemny fiolet – Miła odmiana od wszystkich brązów, które przywykłaś widzieć zimą. Wygląda szczególnie dobrze ze złotą biżuterią, która wydobywa jego bogate odcienie.

Żółty – Jasna i wesoła opcja dla zimowych ubrań, która z pewnością wywoła uśmiech! Sprawia również, że inne kolory wydają się cieplejsze lub chłodniejsze, w zależności od tego, z jakim kolorem jest sparowany.

Czerwony – Mówi się, że czerwony przynosi ciepło nawet w najzimniejszych miesiącach. To może być świetny kolor do zaakcentowania zimowych rzeczy. Więcej na joysy.pl