Jakie są zalety pole dance?

Oto kilka powodów, dla których powinnaś spróbować pole dance:

Jest to zabawa. Pole dance to bardzo zabawna i ekscytująca forma ćwiczeń, która ma o wiele więcej smaku niż Twoja typowa klasa treningowa. Oferuje egzotyczną rozrywkę, wraz z satysfakcją z bycia w stanie zrobić to samemu. Istnieje wiele ruchów i odmian do nauki, i można być tak twórczy, jak chcesz podczas odkrywania tych różnych ruchów.

Fizyczne korzyści z pole dance obejmują tonowanie wszystkich mięśni (zwłaszcza pośladków), wzrost elastyczności, poprawę koordynacji, lepszą postawę i zwiększenie zdrowia sercowo-naczyniowego. Pole dance pomoże Ci również czuć się bardziej pewny siebie o swoim ciele – wiele osób zgłosiło, że pole dance pomógł im zaakceptować swoje ciało za to, co jest i schudnąć.

Niektóre inne powody, dla których warto spróbować pole dance to: poznawanie nowych ludzi (zwłaszcza, gdy zajęcia odbywają się w grupie), poprawa samooceny (poprzez otrzymywanie komplementów od instruktora lub od innych osób, które widzą Twoje postępy), cieszenie się czymś, co jest zabawne i zdrowe, a także możliwość tańczenia na rurze, gdy wychodzisz na imprezę z przyjaciółmi! Na stronie http://strongo.pl/ znajdziesz liczne porady.