Jak transportować łódkę?

Transport łodzi to kwestia, którą należy rozważyć przed jej zakupem. Jeśli musisz samodzielnie przewozić łódź, musisz wiedzieć, jak daleko i jak długo możesz ją przewozić. Należy również sprawdzić, czy łódź musi być transportowana na ciężarówce czy na przyczepie.

 

Transport łodzi nie jest łatwym zadaniem. Zanim załadujesz swój pojazd, upewnij się, że poświęciłeś czas na właściwe zabezpieczenie łodzi. Jeśli masz przyczepę, załóż ją i przymocuj łańcuchy bezpieczeństwa. Jest to ważne, ponieważ będziesz jechał szybko, aby dostać się tam, dokąd zmierzasz i nie chcesz, aby przyczepa odbijała się po całej drodze z łodzią (i całym jej cennym wyposażeniem) na niej. Po umieszczeniu przyczepy na pojeździe należy ustalić, jak długie mają być pasy. Można je skrócić lub użyć całej długości – to naprawdę zależy od tego, ile miejsca masz w samochodzie i jak daleko od domu jesteś.

 

Aby zabezpieczyć łódź, przeprowadź je wokół obu stron i pod spodem. Możesz również owinąć wokół niego trochę liny dla dodatkowego bezpieczeństwa, jeśli to konieczne. Ostatnią rzeczą, którą chcesz, jest to, że coś pójdzie nie tak, gdy jedziesz po autostradzie. Wejdź również na stronę http://onetrace.pl/