Czym jest VPN?

VPN, czyli Virtual Private Network, to rodzaj bezpiecznego tunelu, którego możesz użyć, aby uzyskać dostęp do Internetu. Ukrywa on Twój adres IP (ciąg liczb identyfikujący Twój komputer w sieci) i chroni Twoją tożsamość.

VPN daje Ci dostęp do tych samych treści, które są dostępne dla osób w Twoim kraju, ale pozwala także obejść zablokowane witryny i usługi poprzez przekierowanie połączenia przez serwer w innym miejscu. Na przykład, jeśli chcesz oglądać programy telewizyjne lub filmy z amerykańskich lub brytyjskich kanałów telewizyjnych w innych krajach, takich jak Niemcy lub Japonia, możesz skonfigurować VPN, aby wyglądało na to, że uzyskujesz dostęp do Internetu z tych krajów.

Jeśli podróżujesz za granicę i chcesz mieć dostęp do stron internetowych z siedzibą w USA, takich jak Netflix i Hulu, które są zablokowane w innych krajach, VPN może pomóc również w tym. Możesz połączyć się z serwerami w Stanach Zjednoczonych, aby obejść wszelkie ograniczenia dotyczące tych witryn. Wejdź również na stronę http://ladytech.pl/